Çoklu Tekrar ve Kişisel Yönlendirilmiş Zeka

Çoklu Tekrar ve Yönlendirilmiş Zeka

GNR Eğitim ve Danışmanlık Ekibi, İngilizce, Rusça ve diğer dilleri en etkili ve verimli şekilde öğretmeyi hedefleyerek, bu konu üzerine çok yoğun çalışmalar yapmış yaklaşık 10 yılı aşan tecrübeleriyle geliştirdiği “özel bir metodla” dil eğitimi verilmektedir. GNR Eğitim ve Danışmanlık bünyesindeki tüm profesyonel eğitmenler, bu özel metodun öğretildiği yoğun uzmanlık eğitimlerinden başarıyla geçtikten sonra eğitim vermeye başlamaktadır.

Dil Eğitimini Dört Duvar Arasından Çıkaran Özel Metod

Dil öğrenmek için kapalı bir ortamda, masa başında olmanıza gerek yok. GNR Eğitim ve Danışmanlık'ın özel eğitim metodu ile; kafelerden restoranlara, golf sahasından hava alanına kadar kısaca “hayatın içindeki her yerde” ders alabilirsiniz.

*GNR Eğitim ve Danışmanlık Profesyonel ekibi ile dil eğitimleri hayatlarının bir parçası haline dönüştüren referanslarımızın yorumlarını buradan  inceleyebilirsiniz.

GNR Eğitim ve Danışmanlık özel eğitim metodu ile ilgili ayrıntılı bilgi alabileceğiniz “ücretsiz tanıtım dersleri” için lütfen bize ulaşın.

 GNR Eğitim ve Danışmanlık Exclusive Dil Eğitimiyle;

  • Öğrendiğiniz dili ilk günden itibaren konuşmaya başlayacaksınız.
  • Dil öğrenme süreci sizin için bir zevk haline dönüşecek.
  • Hayatın içinde bulunduğunuz her yerden ders alarak öğrenme sürecinizi hızlandırabileceksiniz.
  • Ders sırasındaki koşullu yönlendirmelerle, çok hızlı öğrenebildiğinizi, konuşabildiğinizi ve algılama düzeyinizin ne kadar yüksek olduğunu fark edeceksiniz.

Tüm ders süresi boyunca öğrenciyi interaktif  olarak yönlendiren GNR Eğitim ve Danışmanlık tanıtım dersini, yan tarafta yer alan linkten izleyebilirsiniz.